Dom kopuła – projekt, wykonanie – usługi firmy Mitra Tech

Dom kopuła charakteryzuje się przede wszystkim niestandardową, kulistą formą dachu i wnętrza, która sprawia, że jest to nietypowy i oryginalny rodzaj budynku. Budynek kopułowy może być wykonany z różnych materiałów, takich jak beton, drewno, ceramika, szkło czy blacha, co daje wiele możliwości projektowych. Należy dodać iż w naszej ofercie znajdują się projekty które wykorzystują kształt kopuły do stworzenia nowego, ciekawego obiektu, większego, który bazuje na kopule ale ma zupełnie nową architekturą organiczną, która też umożliwia realizacje w miejscach gdzie obowiązuje miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego narzucający np. dach wielospadowy o kacie 25 stopni. Nasze budynki wyróżnia wytrzymałość, solidność oraz niestandardowe rozwiązania. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą domów kopuł, które wykonujemy na rzecz inwestorów biznesowych i prywatnych na terenie nie tylko województwa lubuskiego, ale i całej Polski oraz za granicą.

O nas – Innowacja i patent

Oferujemy projektowanie i wykonawstwo budynków monolitycznych zwieńczonych kopułą (budynków kopułowych).  To nasz innowacyjny, autorski projekt i kompozycja materiałów, które umożliwiają stworzenie budynku bez pozwolenia na budowę (35m2 powierzchnia zabudowy) w technologii monolitycznej.

Mitra Tech

Jeżeli koncepcja od samego początku nie jest szalona, nie ma dla niej żadnej nadziei” – Albert Einstein

Nie da się stworzyć niczego nowego, rozwijając zaledwie stare schematy.          Należy wyjść poza to, co wydaje się dobrze znane.
Rozwój niezbędny jest w każdej dziedzinie życia. Różnorodność sprawia, że świat jest ciekawy. Nowoczesność, ergonomia, i estetyka cieszy oko obserwatora. Mając to na uwadze te cechy Mitra Tech stworzyła obiekt monolityczny kopułowy, który wychodzi naprzeciw obecnym standardom.

Nasza misja

Tworzymy domy bazujące na kopule z różnych powodów, zależnie od potrzeb i preferencji właściciela. Naszą misją jest przyciągnięcie uwagi, nadanie oryginalności każdemu z obiektów i sprawienie by stały się częścią otaczającej je przyrody. Wiele osób decyduje się na budowę domu tego rodzaju, aby stworzyć wyjątkową przestrzeń, która wyróżnia się na tle innych budynków ale także sprawi iż poczujemy się w niej zupełnie inaczej i wyjątkowo.

Kopuła jako forma dachu zapewnia lepszą odporność na czynniki zewnętrzne, takie jak wiatr, opady czy trzęsienia ziemi. Rozwiązanie to polecamy ze względu na bezpieczeństwo i wytrzymałość konstrukcji.

Kopuła jako forma dachu umożliwia równomierne rozłożenie światła naturalnego w całym pomieszczeniu, co pozwala na stworzenie przestronnej i dobrze oświetlonej przestrzeni wewnętrznej, sprzyja temu świetlik na szczycie kopuły. Może być także bardziej ekonomiczna niż tradycyjne formy dachów, ponieważ wymaga mniejszej ilości materiałów i ma lepsze właściwości izolacyjne.

Stawiamy na niestandardowe, innowacyjne rozwiązania. Korzystamy z nowoczesnych materiałów i technologii. Zachęcamy do zapoznania się z dotychczasowymi realizacjami Mitra Tech.

Dane

REGON: 388604310
NIP: 5993255592

69-220 Ośno Lubuskie

ul. Jeziorna 2 

Zadzwoń do nas

(+48) 724 924 042

Napisz do nas

office@mitratech.pl